Dlaczego ADANA Kebab ?

Nasi Klienci, którzy są z nami przez te wszystkie lata wiedzą, że nasze restauracje nie powstały wyłącznie z potrzeby prowadzenia biznesu lecz z potrzeby serca. Serca, które wkładamy w każdą rzecz i czynność związaną z prowadzeniem ADANA KEBAB. Dzięki Wam się rozwijamy i to Wy dajecie nam energię do dalszej ciężkiej pracy :)

Wiemy, że nie zawsze możecie nas odwiedzić a mimo tego nie chcecie rezygnować z naszych usług. Wychodzimy temu naprzeciw i mamy dla Was opcję dowozu zamówień do domu lub do pracy zupełnie za darmo. Dbamy nie tylko o Wasze podniebienia ale i o wygodę :) Pamiętajcie, że dostawy w piątek i sobotę są aż do czwartej rano !

Wasza satysfakcja i zadowolenie ze smaku naszych potraw są dla nas priorytetem. Ponadto w naszych lokalach czeka na Was nie tylko wysoce wyszkolony personel ale i wyjątkowy klimat. Zawsze spędzicie u nas mile czas przy dźwiękach tureckiej muzyki a w sezonie letnim możecie cieszyć się swobodą siedząc w przytulnym ogródku :)

Nasze potrawy są zawsze świeże i skomponowane z produktów najwyższej jakości. Codziennie sami przygotowujemy wszystkie pozycje z naszej oferty i dbamy o ich niepowtarzalny smak, który doskonaliliśmy przez lata używając wyłącznie oryginalnych przypraw. Naszym znakiem firmowym jest jakość, która daje gwarancję dobrego smaku !

Nasza historia

Otwarcie pierwszej restauracji ADANA KEBAB

Nasza przygoda z kuchnią turecką zaczęła się w kwietniu 2010 roku. Pierwszy lokal ADANA KEBAB otworzyliśmy przy ul. Belgradzkiej 21a. Tu uczyliśmy się wszystkiego. Zmagaliśmy się z wieloma wyzwaniami i doskonaliliśmy wszystkie receptury. Udało się - to był strzał w dziesiątkę ! Ciężką pracą zdobyliśmy renomę i dzięki wsparciu Klientów nabraliśmy wiatru w żagle ! Tak jest do dzisiaj :)

Otwarcie drugiej restauracji ADANA KEBAB

W styczniu 2013 otworzyliśmy drugi lokal ADANA KEBAB przy ul. Puszczyka 9. Teraz było o wiele łatwiej. Mieliśmy doświadczenie i byliśmy rozpoznawalni. Klienci znali już wysoką jakość naszych potraw i ich niepowtarzalny smak. Znacznie poszerzyliśmy strefę dostaw do domu i pracy.

Otwarcie trzeciej restauracji ADANA KEBAB

W lipcu 2014 otworzyliśmy trzeci lokal ADANA KEBAB przy Al. KEN 60 - Metro Imielin przy wejściu do Multikina. Pomimo dużego doświadczenia było to dla nas zupełnie nowe wyzwanie. Prestiżowa lokalizacja, duży lokal z pięknym ogródkiem - to dało nowe możliwości. Tu po raz pierwszy wprowadziliśmy sprzedaż piwa, która nas i Klientów bardzo cieszy ;)

Wprowadzenie zamówień online

Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój :) W marcu 2015 wprowadziliśmy kolejną opcję składania zamówień - tym razem doszedł nam internet i zamówienia online. Daje to Wam możliwość jeszcze szybszego zamawiania naszych dań w bardzo wygodny sposób. Ponadto możliwe są również płatności online :)

Galeria